Escape room ONE

KVESTU ISTABAS NOSLĒPUMS Katrai kvestu spēlei ir unikāls scenārijs, izcili piesaistošs dizains un uz kādas slavenas filmas pamata bāzēts sižets.

escape room, escape, escape room one, quests, quest game, kvests, kvesti realitātē, Quests, квестов, Квесты, Задания, real quests, escape time, katrs kvests ir no vairākām istabām sastāvoša telpa, neiedomājami āķīgi uzdevumi, Kvesti realitātē – tā ir dzīv

Escape room ONE

Vai Tev un Taviem draugiem nekad nav bijusi doma, kā tas ir – iejusties kādas filmas galvenā varoņa lomā un piedzīvot tikpat neticamus piedzīvojumus kā šo filmu tēliem? Iejusties Drakulas, Karību jūras pirāta vai kāda cita varoņa ādā un būt daļai no sižeta, kurā iesākumā Tu pats nespēj neko kontrolēt un jāpielieto visas savas un savu draugu prāta spējas, lai varētu atrisināt notikumus un Jums atvēlētajā laikā sekmīgi izkļūt no filmas notikumiem, vai arī…. Vai arī, iespējams, Jums uz visiem laikiem būs jāpaliek iesprostotiem filmas sižetā un nekad neizkļūt laukā… Mūsu kvestu piedzīvojumu istabas ir tikai un vienīgi ar filmu tematiku, kas ir unikāli visā Baltijā un arī Eiropā, līdz ar to atšķiramies no klasiskajiem kvestu piedzīvojumiem. Piedevām, katrs piedzīvojums nenorisinās klasiski vienā telpā, bet Jums ir jāpieveic vairākas istabas, kas sarežģī piedzīvojumu, piedevām, mēs garantējam, ka Jums nebūs garlaicīgi vienu kvestu iziet vairākas reizes.

KVESTU ISTABAS NOSLĒPUMS

Katrai kvestu spēlei ir unikāls scenārijs, izcili piesaistošs dizains un uz kādas slavenas filmas pamata bāzēts sižets. Autentisks filmas dizains ir savienots ar speciāli mums radītiem elementiem, lai Jūs tiešām sajustos kā tieši šīs filmas varonis.

ATRISINI SIŽETU!

Mūsu uzdevumi ir aizraujoši, loģiski, bet arī noteikti pietiekami sarežģīti jebkuram prātam. Esiet gatavi visneparastākajam notikumu pavērsienam, jo mūsu piedzīvojumus atrisinājumi nav tikai klasiskās atslēgas, bet pavisam citādākas lietas.

ATRISINI LAIKĀ!

Mūsu kvestu istabas ir par un ap jautrību un piedzīvojumiem! Savāc komandu no saviem draugiem, ģimenes vai kolēģiem un dodies pie mums izpildīt misiju un atrisināt sižetu! Jums noteikti nav nepieciešamas specifiskas zināšanas vai prasmes, bet jābūt tikai vēlmei jautri un aizraujoši pavadīt laiku!