Escape Room ONE kvestu/slēgtās istabas – pareizā izvēle!

Escape Room ONE kvestu/slēgtās istabas – pareizā izvēle!

escape room, escape, escape room one, quests, quest game, kvests, kvesti realitātē, Quests, квестов, Квесты, Задания, real quests, escape time, katrs kvests ir no vairākām istabām sastāvoša telpa, neiedomājami āķīgi uzdevumi, Kvesti realitātē – tā ir dzīv

Escape Room ONE kvestu/slēgtās istabas – pareizā izvēle!

Escape Room ONE kvestu/slēgtās istabas – pareizā izvēle!

Filmu sižeti reālajā dzīvē? Escape Room ONE kvestu/slēgtās istabas – pareizā izvēle!
Izstrādātas pēc tādu populāru filmu motīviem, kā “Grāfs Drakula”, “Karības jūras pirāti” un “Zāģis”, Escape Room ONE istabas ļauj mūsu apmeklētājiem iemēģināt roku vampīru medībās, izrauties no nāves nagiem šķīstītavā vai kļūt par Melnās Pērles kapteini, atrodot Deivida Džonsa nolādēto sirdi. 
Slēgtās istabas viena no otras atšķiras ar unikāliem scenārijiem, asprātīgām mīklām un atjautības uzdevumu izlasēm! Katrs kvests ir veidota kā telpa, kas sastāv no vairākām istabām, kur spēlētāji cenšas atklāt katru no tām. 
Starp citu, kvestu istaba “Zāģis”, kur līdzās tradicionālo uzdevumu veikšanai jāglābj arī citi spēles dalībnieki ir vienīgā šāda veida istaba visā Rīgā! Apmeklētāji var piedzīvot īpaši asas izjūtas, iejūtoties pavisam konkrēta tēla ādā, kur katra loma ietver savu uzdevumu izpildi, rezultātā visiem spēlētājiem kopīgi izkļūstot no istabas “dzīviem”. Spēle ir gana emocionāla un piesātināta ar šausmu filmu elementiem, tāpēc tā iekļauta kategorijā 18+.”
Escape room jeb slēgtās istabas ir lieliska platforma līderu izraudzīšanai un kolektīva saliedēšanai.
Pēc telpu iziešanas ir iespēja rīkot afterparty, kur apspriest un analizēt piedzīvoto.