Spēles noteikumi

Escape Room ONE – katrs kvests ir no vairākām istabām sastāvoša telpa un neiedomājami āķīgiem uzdevumiem. Jūsu uzdevums – paveikt kvesta misiju un izkļūt ārā

escape room,escape,escape room one,quests,quest game, kvests, kvesti realitātē, Quests, квестов, Квесты, Задания, real quests, escape time,katrs kvests ir no vairākām istabām sastāvoša telpa,neiedomājami āķīgi uzdevumi,Kvesti realitātē – tā ir dzīva spēle

Spēles noteikumi

Kvesti realitātē – tā ir dzīva spēle, kurā jūties kā filmas galvenais varonis. Katrs kvests ir no vairākām istabām sastāvoša telpa. Nonākot tajā, tu pārcelsies uz citu pasauli. Uz pasauli ar savu vēsturi, atmosfēru un neiedomājami āķīgiem uzdevumiem.

Spēlei tev būs vajadzīga 2 līdz 4 cilvēkus liela komanda.

Jūsu uzdevums – paveikt kvesta misiju un izkļūt atpakaļ brīvībā. Tajā pat laikā nokļūsiet nepazīstamās istabās, atklāsiet slēpņus un risināsiet neprātīgus un āķīgus uzdevumus.

1    Lai spēlētu jums ir nepieciešama komanda no 2 līdz 4 cilvēkiem.
2    Tavs uzdevums – izpildīt misiju un tikt brīvībā. Tai skaitā Jūs nokļūstat neparedzamās istabās, atrodat slēptuves un risināt neprātīgas mīklas.
3    Ja jums kaut kas neizdodas , Jūs vienmēr varat griezties pēc padoma pie mūsu administratora.
4    Katram kvestam ir paredzētas 60 minūtes. Ja jums neizdodās iziet šajā laikā, mēs noteikti izlaidīsim jūs ārā. Jūs vienmēr varat atgriezties un iziet kvestu līdz beigām.
5    Lai uzvarētu , Jums nav nepieciešamas matemātikas un fizikas zināšanas. Visas mīklas ir atrisināmas pielietojot kreatīvo domāšanu un loģiku.
6    Nav nepieciešamība pielietot fizisku spēku minot mīklas.
7    Visas personīgās mantas tiek atstātas garderobē un kvestos netiek pielietotas.
8    Lūdzam atturēties no alkohola lietošanas pirms spēles, pretējā gadijumā būsim spiesti jums atteikt spēli. Kavējot ierašanos vairāk kā 10 minūtes mums ir tiesības atteikt jums reģistrēto spēli.
 9    Kvestā var piedalīties no 14 gadu vecuma. Un kopā ar pieaugušo, agrākā vecumā.